Рятувальники Ізяславщини спілкувались із дітьми

Дата: 03.06.2021 13:50

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, 13 державну пожежну-рятувальну частину Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області відвідали вихованці Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.- ясла-садок №7». Головним завданням даного заходу стало ознайомлення і навчання дітей основних правил пожежної безпеки, роз'яснення питання безпечної життєдіяльності населення.

Рятувальники розпочали захід з ознайомлення дітей із діяльністю служби порятунку «101», розповіли їм також і про види небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки всюди: у школі, вдома чи на прогулянці. Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тім, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

Ізяславський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області