Звіт про виконання бюджету Ізяславської міської ради за січень - квітень 2021 року

Дата: 02.06.2021 08:28

За січень - квітень 2021 року до бюджету Ізяславської міської ради ,  за рахунок усіх  джерел надійшло доходів в сумі 70 300,2 тис.грн.,  в тому числі до загального фонду – 68 952,4тис .грн., спеціального фонду –  1 347,8тис.грн..

Питома вага податків і зборів (обов’язкових платежів) в загальній сумі надходжень становить 57,6 відсотки. До загального фонду надійшло податків і зборів в сумі 39149,4тис.грн., спеціального фонду – 1347,8тис.грн.. В розрахунку на одного жителя  власні надходження становлять  1363 грн..

Надходження трансфертів з державного та місцевих бюджетів становлять 29803,0тис.грн. або 100,0% до призначень  звітного періоду, із них:

• базова дотація  -   5400,8 тис.грн.,
  •  освітня субвенція –  21677,6тис.грн.,
  • додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я – 1570,6 тис.грн.,
  • субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти -  448,0тис.грн.,
  • субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 100,7тис.грн.,
  • субвенція на здійснення  підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я  - 563,1 тис.грн.
  • інша субвенції становить –  42,2тис.грн..

Видаткова частина  загального фонду міського бюджету за 4 місяці 2021 року виконана в обсязі 68 319,7 тис. грн., що становить 85,3 % до призначень звітного періоду (80 070, 6 тис. грн.) та  30,1 %  до  річних  призначень.

Видаткова частина спеціального фонду  міського бюджету виконана на 8,4% при  уточнених річних призначеннях  11 070,4 тис. грн., виконання становить 926, 0 тис.грн.

Забезпечено в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам  бюджетних  установ, заборгованість відсутня.

Кредиторська заборгованість  по розрахунках бюджетних установ за спожиті  комунальні послуги  та енергоносії  станом  на   01.05.2021 року  відсутня.

Фінансове управління  Ізяславської  міської ради