1 червня працівники Клубівського сільського будинку культури провели розважальну феєрію «Вітаємо літо»

Дата: 01.06.2021 16:46

Вітаємо літо!

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня працівники Клубівського СБК провели розважальну феєрію «Вітаємо літо». Свято проводилося на площі біля будинку культури.

На свято завітали учні 1- 4 класів Клубівського ліцею ім. О. Довгого, веселий клоун Сміхотун та Брехня – забіяка.

З вітальним словом до присутніх звернулася староста села Л. Макарчук , яка побажала діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, сяючих посмішок. За період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, знайти нових друзів, добре відпочити.

Діти брали активну участь у різноманітних конкурсах та розвагах, співали,танцювали.

На святі панував, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.

На завершення святкування, від працівників культури та старости села, кожна дитина отримала «смаколика».