Мистецькі колективи з Ізяславщини стали призерами фестивалю-конкурсу з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival» у Рівному

Дата: 31.05.2021 10:05

30 травня в Міському палаці культури Рівного відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival». Його організаторами виступили танцювальний клуб «Флеш» Рівненського міського Палацу культури, Управління культури та туризму Рівненської міської ради, кафедра хореографії Рівненського державного гуманітарного університету.

«Grand Spring Festival» – це унікальна можливість для усіх учасників хореогафічних колективів України показати свої таланти, підвищити свій творчий професійний рівень під час виступу, обмінятися досвідом, досягненнями, познайомитися з колективами з різних куточків України, взяти участь у конкурсі та отримати пам’ятні подарунки, дипломи, медалі, кубки і призи.

У фестивалі-конкурсі приймали участь танцювальні колективи, ансамблі, малі форми, дуети та солісти всіх напрямків, віком від 3 до 35 років, в наступних номінаціях: класична хореографія, народна хореографія (фольклор, народно – сценічна, академічна, стилізована), бальна хореографія (європейська, латиноамериканська програма, формейшин, секвей), сучасна хореографія (modern, contemporary, jazz-modern, afro-jazz, інші сучасні напрямки).

Ізяславщину на фестивалі представляли: зразковий ансамбль бального танцю «Плеяда» Ізяславської дитячої школи мистецтв, молодша та старша групи (керівник Руслан Кузема), зразковий  ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв, середня група (керівник Зоряна Кузема), зразковий ансамбль сучасного транцю "Оксамит" Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Лідія Федорчук).

Мистецькі виступи учасників мистецького конкурсу оцінювало журі у складі:  переможець проєкту «Танці з зірками 2020» Макс Леонов; головний хореограф команди Рівного на телевізійному проекті «Майданс», фіналістка танцювального проекту «Танцюють всі - 5», артистка Kozar Dance Theatre, хореограф та артистка в команді Тіни Кароль, хореограф шоу «Голос діти», головний хореограф шоу "Різдвяні історії з Тіною Кароль" Аліса Зайцева; Заслужений артист України, головний балетмейстер Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, член правління Київського осередку Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії Київського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка та Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Вячеслав Вітковськи; Заслужена артистка України, лауреат премії В.Пісарева, лауреат міжнародного конкурсу хореографів «Balett Fest», балетмейстер-постановник, хореограф, прима-балерина Львівської Національної опери Анастасія Юсупова, Заслужений діяч естрадрадного мистецтва України, суддя Вищої категорії зі спортивних танців Леонід Майстер.

За рішенням журі у відповідних  жанрових номінаціях та вікових категоріях: ансамбль «Барвограй» виборов ПЕРШЕ місце, ансамбль «Плеяда» - ТРЕТЄ, виборола молодша група, та ЧЕТВЕРТЕ – у старшої групи, ансамбль "Оксамит" - ЧЕТВЕРТЕ.

Окрім цього зразковий  ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв виборов ГРАН-ПРІ фестивалю!

Щиро вітаєм юних танцюристів Ізяславщини та їх наставників із досягненням чергових мистецьких вершин.