28 травня відбулося ЗНО з математики

Дата: 28.05.2021 13:15

У п’ятницю, 28 травня 2021 року, відбулося ЗНО з математики/математики(завдання рівня стандарту).

У місті Ізяслав працювали два пункти тестування – на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» (математика) ім.О.Кушнірука та на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» (математика (завдання рівня стандарту)).

Щоб уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочався о 9:50 і тривав до 10:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО було дозволено лише за наявності: оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарту) налічувала 28 завдань різних форм: 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді; 4 завдання на встановлення відповідності; 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 2 завдання з розгорнутою відповіддю.

Під час визначення результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів.

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: 16 завдань з вибором однієї правильної відповіді; 4 завдання на встановлення відповідності; 9 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 5 завдань розгорнутою відповіддю.

За результатами проходження тесту з математики учасники отримають результат ЗНО з математики за шкалою 100-200 балів та оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів.

На пунктах тестування Ізяслава було забезпечено дотримання санітарних норм та карантинних обмежень.