Проведено профорієнтаційний захід «Світ юридичних професій»

Дата: 28.05.2021 12:33

Про те, яким різноманітним та цікавим є світ сучасних професій, зокрема юридичної спрямованості, дізналися учні 9-го класу Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія" завдяки профорієнтаційному заходу «Світ юридичних професій», який було організовано на базі Ізяславської центральної бібліотеки. В заході взяла участь фахівець з профорієнтації Ізяславської районної філії Ольга Волинець, а також представники юридичних професій, а саме, помічник судді Ізяславського районного суду Світлана Паламарчук, секретар судових засідань Світлана Сопронюк, старший дільничний відділу поліцейської діяльності Анатолій Гаєвський та заступник начальника відділу Ізяславського бюро правової допомоги Євген Хмиз. Кожен представник ознайомив з особливостями своєї професії, з вимогами до осіб, які бажають працювати за юридичним фахом, а також поінформував про навчальні заклади, що надають юридичну освіту. Фахівець з профорієнтації ознайомила з онлайн-платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допоможе школярам у виборі професії. За допомогою платформи можна пройти тестування Soft Skills, зокрема тест на комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.

Перед старшокласниками стоїть нелегке завдання: зробити крок, який вирішить подальшу долю. Тому хочеться побажати їм, взявши за орієнтир слушні поради, обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.