Фахівці ДСНС Ізяславщини проводять профілактичні бесіди щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах

Дата: 24.05.2021 13:07

Для того, щоб запобігти виникненню пожеж в природних екосистемах співробітники Служби порятунку «101» продовжують проводити інформаційно-профілактичну роботу серед населення з метою недопущення виникнення пожеж в природніх екосистемах.

Так, днями рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями міста Ізяслав.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадували основні правила пожежної безпеки, закликали їх дотримуватись. Вогнеборці наголошували на недопущенні випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. Рятувальники розповідали про кількість та збитки від пожеж на відкритій території, нагадували дії у разі виявлення стрімкого поширення полум’я. Для того, щоб люди не забували та дотримувалися елементарних правил безпеки фахівці ДСНС вручали їм наприкінці бесід тематичні пам’ятки.

Шановні громадяни, якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

24.05.2021 р.

За матеріалами Ізяславського районого сектору