Відбулась нарада керівників закладів освіти громади

Дата: 21.05.2021 13:12

В приміщенні Ізславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» 21 травня п.р. було проведено нараду керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Ізяславської громади яку провів начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради Ростислав Конончук.

У нараді також прийняли участь заступник Ізяславського міського голови Леся Божко та начальникиу фінансового управління міськоїради Сергій Журавель.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань. Про питання забезпечення організованого завершення 2020/2021 навчального року. дповідала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Лариса Сологуб. Юрисконсульт відділу Тарас Бойчук зупинився на питанні щодо подальших трудових відосин з педагогічними працівниками, які отримують пенсію за віком. Щодо формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах освіти громади присутніх поінформувала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Галина Денисевич. Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Олена Антонюк доповіла про результати моніторингового досвідження з питань протидії насильству та булінгу в закладах освіти.

2105.2021 р.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту міської ради