ВІТАННЯ ІЗЯСЛАВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дата: 20.05.2021 08:19

Шановні жителі Ізяславської громади  та гості краю!

Від імені виконкому та депутатського корпусу хочу привітати всіх із чудовим українським святом – Всесвітнім днем вишиванки. Українська вишиванка сягає в давню історію нашої державності.

В усі часи ці чарівні та таємничі візерунки відображали фольклорну складову, вірування, звичаї та традиції українського народу. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу.

Вишиванка – це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність. В усі часи з любов’ю вишиті матусею складні візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку, де б ти не був. В цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки. І дуже приємно було сьогодні бачити у населених пунктах громади  людей в вишиванках. Це ще раз свідчить, що Ізяславщина чудовий край, мешканці якого знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.

Спостерігаючи кількість людей, які вдягли вишиті сорочки, можна зробити висновок, що це свято ще більше зблизило та об'єднало нас усіх, що дуже важливо в наш нелегкий час, адже потрібно спільними зусиллями вирішувати існуючі проблеми, рухатись вперед та робити все можливе для розквіту міста та країни.

Миру вам, добра та злагоди. Зі святом вас!

З повагою.

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,