Спортсмени Ізяславщини стаи увасниками Десятого рейтингованого турніру з тенісу настільного Спортивного клубу «ДЕМОС»

Дата: 18.05.2021 10:08

16 травня 2021 року у місті Кременець, що на Тернопільщині, відбувся традиційний щорічній турнір з тенісу настільного на призи Спортивного Клубу «ДЕМОС». В який приймали участь спортсмени з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Взяли  участь і вихованці Ізяславської ДЮСШ в складі: Грабовський Назар, Божкевич Сергій, Матющенков Ілля.

Змагання складалися з групового та фінального етапів. Наші спортсмени успішно подолали груповий етап та потрапили до фінальної частини змагань де розгорілась справжня боротьба за призові місця. У підсумку за крок до призового місця зупинився Грабовський Назар посівши четверте місце, а у віковій категорії 2009 і молодші перше місце виборов Божкевич Сергій. По закінченню призерам було вручено медалі, грамоти та грошові винагороди.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом.

18.5.2021 р.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ