Староста сіл Тишевичі, Зубарі, Нечаївка привітала родини із Міжнародним днем сім’ї

Дата: 15.05.2021 17:00

З нагоди Міжнародного дня сім'ї щирі та сердечні вітання від старости сіл Тишевичі, Зубарі, Нечаївка Тетяни Ковальчук приймали сім'ї Кримських і Білоусів із с.Зубарі та сім'я Стецюків із с.Нечаївка. За плечима у кожної із цих сімей - довгі роки спільного життя, але у кожної- своя історія, свої спогади, різні долі.

Кримські Петро і Ольга прожили разом майже 60 років. Народили та виховати 5 дітей. Радують їх 7 онуків та 3 правнуків, які люблять навідуватися в гості. Ольга Назарівна має почесне звання "Мати -героїня".

Білоуси Андрій та Віра в парі вже 58 років. Мають 5 дітей, 8 онуків та 9 правнуків.Дочка Любов проживає разом з ними. Лариса та Галина з онуками щодня приходять, адже живуть в селі. Віра Яківна удостоєна звання "Мати-героїня".

Стецюки Тетяна та Сергій побралися в 1963 році і з того часу завжди разом. Виховали двоє дітей, які тепер живуть окремо, але часто навідуються до батьків, аби допомогти по господарству. Сім'я Стецюків має 4 онуків та 8 правнуків.

15.05.2021 р.

За матеріалами старости сіл Тишевичі, Зубарі, Нечаївка