Стартував Регіональний дистанційний фестиваль-конкурс поезії, гумору і пісні ім. Василя Івановича Кравчука «Стежками діда Василя»

Дата: 14.05.2021 15:36

Фестиваль проводиться із метою  вшанування творчості поета і гумориста Василя Івановича Кравчука, популяризація поетичної та пісенної творчості Хмельниччини та художньо-естетичного виховання дітей та молоді.

Організаторами фестивалю-конкурсу виступають: Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, сектор культури та туризму Ізяславської міської ради та Ізяславський будинок культури Ізяславської міської ради.

До участі у фестивалі-конкурсі запровшуються: учні загальноосвітніх та мистецьких шкіл області; творча молодь, дорослі любителі поезії, пісні та гумору; творчі колективи – вокальні ансамблі, театри малих форм.

Учасники поділяються на 2 вікові категорії: перша вікова категорія від 10 – 14 років включно;  друга вікова категорія 15 років і більше. Кожен учасник виконує 1 твір Василя Кравчука.

Учасники виступають в 2-ох номінаціях: поезія, гумор; пісня.

Конкурсні виступи оцінюються журі за 10-ти бальною системою.

Переможці конкурсу визначаються у кожній з номінацій та вікових категорій.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами і сувенірами, а решта учасників дипломами за участь.

Дистанційний Фестиваль-конкурс «Стежками діда Василя» відбудеться з 14.05.2021 року по 30.05.2021 року включно в онлайн режимі.

Визначення переможців у кожній з номінацій та віковій категорії відбудеться з 31 травня 2021року по 2 червня 2021 року.

Кожен учасник направляє заявку (з поміткою «Стежками діда Василя») на участь у дистанційному фестивалі-конкурсі відповідного зразка (додається) та відео виступу до 30 травня 2021 року включно. Заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються на електронну адресу: culture-iz@ukr.net  (з поміткою «Стежками діда Василя» (обов’язково). Відео виступу завантажується в мережі Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/groups/378955720102173 (група «Фестиваль-конкурс «Стежками діда Василя») , або на ресурси Youtube, Google Диск, тощо і надсилається посилання (підписане) на електронну адресу Ізяславського Будинку культури: culture-iz@ukr.net  (з поміткою «Стежками діда Василя»).

Конкурс відбувається без вступного внеску.

Додаткову інформацію щодо участі у дистанційному фестивалі-конкурсі  «Стежками діда Василя» можна отримати за телефоном 098 528 03 45.

14.05.2021 р.

За матеріалами сектору культури та туризму Ізяславської міської ради