Вітання Ізяславського міського голови із ДНЕМ ЄВРОПИ в УКРАЇНІ

Дата: 15.05.2021 00:21

Шановна громадо!

15 травня українська спільнота відзначає День Європи в Україні. Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси, і зображає прагнення до мирного співіснування та утвердження демократичних принципів.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже Україна є однією з країн, яка поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів: в політиці, в правосудді та  соціальних відносинах.

Приємно відзначити, що з кожним роком змінюється культура, цінності та ставлення громадян до своєї держави,  до населених пунктів, у яких вони проживають. Українці стали більше дбати про порядок і чистоту, піклуватися про збереження і примноження спільних надбань.

Одним із надзвичайно вагомих кроків до євроінтеграції є схвалення Радою міністрів Євросоюзу рішення npo безвізовий режим для України, що відкриває нам шлях до багатьох країн.

Аби стати повноцінними членами європейської спільноти, нашій державі потрібно докласти ще чимало зусиль. Переконаний, що у майбутньому ми досягнемо позитивних результатів у напрямку співпраці з передовими країнами, аби жити у місті та державі європейського зразка.

В цей святковий день зичу вам, шановна громадо, добробуту, життєвих сил, впевненості у завтрашнім дні та здійснення усіх планів і задумів на благо України!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова