Дата: 12.05.2021 16:02

(відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989)

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславський міський голова.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про присвоєння Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Ізяславської міської ради Хмельницької області ім’я Мирослава Поповича, згідно розпорядження міського голови від 07.05.2021 р. № 55-р.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо присвоєння Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Ізяславської міської ради Хмельницької області ім’я Мирослава Поповича  - Громадська організація «Товариство культурної спадщини «Заслав´є» пропонує таким чином увічнити пам'ять українського філософа, директора Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди 2001-2018 років.

Миросла?в Володи?мирович Попо?вич (12 квітня 1930Житомир — 10 лютого 2018, Київ) —український філософакадемік НАН УкраїниЗаслужений діяч науки і техніки Українидоктор філософських наукпрофесорпедагог, фахівець у галузі культурологіїлогіки та методології науки, історії української культури, директор Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України (2001—2018), завідувач відділом логіки та методології науки Інституту філософії. З 1930 року мешкав в місті Ізяслав. Вчився в середній школі № 1, де вчителювали його батьки — Олександра Рутківська і Володимир Попович. Мирослав Попович, разом з братом Володимиром і матір'ю, яка під час німецької окупації працювала в друкарні «Заславського вісника», під загрозою переслідувань переїздять до діда в Народичі; Нагороди та відзнаки:  1996 — орден «За заслуги» ІІІ ст. — за заслуги у розвитку філософської науки, багаторічну плідну наукову діяльність; 2000 — Заслужений діяч науки і техніки України — за самовіддану працю, вагомі досягнення у професійній діяльності; 2001 — лауреат Націонаьної премії України ім.Т.Г.Шевченка — за книгу «Нарис історії культури України»; 2005 — орден князя Ярослава Мудрого V ст. — за визначні особисті заслуги в розвитку філософської науки, багатогранну дослідницьку діяльність у галузі національної духовної та політичної культури; 2005 — орден Почесного Легіону (Франція); 2007 — Золота медаль імені В.І.Вернадського НАН України; 2016 — Відзнака Президента Україниювілейна медаль «25 років незалежності України» (2016); 2018 — Орден Свободи (посмертно; згідно з Указом Президента України 32/2018) — за визначні особисті заслуги в утвердженні суверенітету та незалежності України, консолідації українського суспільства і розвитку демократії, багаторічну плідну наукову та громадсько-політичну діяльність)

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 12 травня  2021 року до 12 липня 2021 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій щодо присвоєння Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Ізяславської міської ради Хмельницької області імя Мирослава Поповича, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300 м. Ізяслав вул. Незалежності, 43 Ізяславська міська рада

4-24-96  електронна пошта: iz.mr@ukr.net

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Літвінчук Ірина Василівна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради;

Кучерук Віктор Анатолійович, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради

8. Подання пропозицій за формою:

Прізвище,ім’я, по-батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

Міською радою здійснюється збір пропозицій фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань (що не є юридичними особами) у письмовій/електронній формі.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua  у розділі «Новини» протягом 14 днів після закінчення обговорення.