Звіт про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Карбишева в м.Ізяслав

Дата: 12.05.2021 10:46

про проведення громадського обговорення  щодо перейменування

вулиці Карбишева в м.Ізяслав

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславський міський голова.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перейменування вулиці Карбишева на вулицю Анастасії Заславської, згідно розпорядження міського голови від 01.03.2021 р. № 20-р.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо перейменування вулиці Карбишева на вулицю Анастасії Заславської:

Громадська організація «Товариство культурної спадщини «Заслав´є»

4. Інформація про осіб, які взяли участь в громадському обговоренні, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), отриманих в ході його проведення:

Міська рада отримала колективне звернення від мешканців вулиці Карбишева, які не підтримали ініціативу щодо перейменування їх вулиці. Інших пропозицій (зауважень) на адресу міської ради не надійшло, що свідчить про низьку громадську активність населення при обговоренні вказаного питання.

Таким чином, ініціатива громадської організації «Товариство культурної спадщини «Заслав´є» щодо перейменування вулиці Карбишева в м.Ізяслав на вулицю Анастасії Заславської підтримки в громаді не отримала, ініціатору перейменування буде надано письмову відповідь.