Представники Ізяславщини стали учасниками Чемпіонату України для мінікадетів з настільного тенісу

Дата: 11.05.2021 12:40

Чемпіонат України для мінікадетів (2008 р.н. та мол.) з настільного тенісу пройшов у Чернігові з 5 по 9 травня 2021 року. Коронавірус потихеньку слабшає, і в цей раз на головні змагання країни зібралося кращі  тенісистів з різних областей України приїхали до чернігівського спортивного залу «Хімік». Пройшовши відбір команду юнаків від Хмельницької області сформували вихованці Ізяславської ДЮСШ, а саме: Матющенков Ілля, Божкевич Сергій та Шейдик Владислав  під керівництвом тренера-викладача Божкевича Сергія .

Враховуючи продовження протиепідемічних заходів, усі турніри чемпіонату відбувалися із дотриманням мір необхідної безпеки. Відповідно до змін в європейському настільному тенісі, мінікадети «постарішали» на рік. Тепер до них відноситься вікова категорія 11-13 років. Чемпіонати U-13 тепер будуть, як зрозуміло, організовуватись щорічно. Змагання чемпіонату проходили  у трьох розрядах – командному, парному та індивідуальному (для хлопців і дівчат). Як підсумок,  наша команда показавши хороший рівень гри  закінчила боротьбу в другому кваліфікаційному турі поступившись більш досвідченим суперникам.

11.05.2021 р.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ