Відвідали та привітали з Днем перемоги ветеранів війни

Дата: 11.05.2021 10:37

В ході відзначення Дня перемоги над нацизмом у Європі в роки Другої світової війни, щоб передали святкові вітання від жителів громади, ветеранів Другої світвої війни, які проживають в неселених пунктах громади відвідали Ізяславський міський голова  та старости сіл громади.   В ході зустрічей ветерани, як завжди, ділилися спогадами про  фронтові дороги, про  мирні трудові роки, бажали розвитку громаді та збереження всього того, що надбано їхнім поколінням.

Ми вдячні ветеранам за Велику Перемогу, за  їх життєвий подвиг, вдячні їх рідним і близьким за турботу про них, бажаємо  здоров’я,  щасливого довголіття. Впевнені, що з них треба брати приклад мужності, любові до рідного краю, життєлюбності, доброзичливості.