В Ізяславському історико-краєзнавчому музеї відбувся захід до Дня матері

Дата: 07.05.2021 21:01

6 травня в приміщенні Ізяславського історико-краєзнавчого музею за ініціативи громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції», яку очолює Володимир Павлюк, відбувся захід до Дня матері.

На нього були запрошені: батьки загиблих в ході проведення АТО та ООС воїнів на сході України, що проживають в Ізяславській та Плужненській громадах; мама прикордонника Березенського В.М., який загинув, захищаючи українсько–румунський кордон від злочинців; мама безвісти зниклого у зоні АТО Вирича Є.О.

У заході також прийняли участь заступниця голови Ізяславської міської ради Леся Божко, завідувач сектору культури та туризму міської ради Валентин Соловйов, представники Ізяславського центру комплектування та соціальної роботи   на чолі з військовим комісаром Андрієм Шухановим. На адресу матерів наших героїв прозвучали щирі вітання   з нагоди Дня матері. Від громадської організації та Ізяславського центру комплектування та соціальної роботи.

Також на  зустрічі було розглянуто питання щодо встановлення в Ізяславі пам’ятного знаку, на честь наших Героїв.

07.05.2021 р.

За матеріалами Ізславського історико-краєзнавчого музею