У другу неділю травня в Україні відзначають День матері

Дата: 08.05.2021 19:00

Цьогорічне свято припало на 9 травня. Однак, 7 років поспіль проти нашої країни ведеться війна, де щодня вмирають кращі діти України. Багато матерів нашої країни зустрічають цей день зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Напередодні відзначення Дня матері Ізяславський міський голова Сергій Шлегель спільно із представницями Ради лідерів учівського самоврядування «Сузіря Ізяславищини» Марією Савчук та Мариною Буйніцькою привітали матерів воїнів Ізяславщини, які загинули під час проведення Антитетористичної операції та Операції обєднаних сил. Вони також подякували жінкам, чиї сини загинули під час неоголошеної війни останніх років, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України.

Вітаючи матерів новітніх героїв Ураїни Марія Савчук та Марина Буйніцька вручили їм памятні подарунки спеціально виготовлені лідерами учнівського самоврядування громади до цього дня.

Спілкуючись із матерми міський голова наголосив: «У цей день ми хочемо подякувати вам за те, що виховали таких синів. Дійсно, справжніх героїв та патріотів України!».

08.05.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи виконавчого апарату міської ради