Активна позиція вихованців гуртка "Рівний рівному" Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва

Дата: 28.04.2021 16:32

20-22 квітня команда вихованців Ізяславського будинку творчості діт та юнацтва «Веселка»у складі Марія Прокопчук, СофіяБайталоха, Вікторія Найдюк, БогданаКондратюк, АннаКорзун, Дар'яФранкова  взяли участь у XXVI Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі, у номінації " Громадська думка ".

На фестиваль були представлені тематичні виступи та тематичний проморолик. Вихованці гуртка «Рівний рівному» були активні, стали учасниками творчої майстерні: Маша Прокопчук у тематичній сесії " Медична реформа в Україні ", Богдана Кондратюк - " Школа сприяння здоров'ю. Реалії сьогодення", Софія Байталоха - " Сучасні Healthy - тренди".

Команда нагороджена дипломом за активну участь та інноваційний підхід в роботі тематичних сесій. Найдюк Віка, Байталоха Софія, Корзун Анна, Франкова Даша отримали сертифікати за популяризацію засобами мистецтв ідей здорового способу життя, свідому громадянську позицію та активну участь у роботі творчій майстерні " Здоров'я людства - відповідальність кожного ". Марія Прокопчук отримала диплом II ступеня у тематичній сесії " Медична реформа в Україні ".

28.04.2021 р.

За матеріалами Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»