Відділ «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ» ІНФОРМУЄ

Дата: 27.04.2021 10:10

З метою попередження правопорушень, бродяжництва, бездоглядності, вживання дітьми слабоалкогольних і спиртних напоїв, паління, виявлення фактів порушення вимог законодавства щодо продажу дітям слабоалкогольних і спиртних напоїв, тютюнових виробів, дотримання карантинних заходів головним спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради Вікторією ПАЛИГОЮ спільно з представниками відділу поліцейської діяльності № 2 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області з дислокацією в м. Ізяслав 23.04.2021 у вечірній час проведено рейд-перевірку на території м. Ізяслав місць відпочинку та масового скупчення неповнолітніх, торгівельних закладів, громадських місцях, пропатрульовано вулиці міста - бездоглядних або безпритульних дітей не виявлено. З працівником перевіреного закладу проведено профілактичну бесіду щодо попередження продажу спиртних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім.

27.04.2021 р.

Відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради