Працівники бібліотек Ізяславщини взяли участь у роботі ХV обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині»

Дата: 21.04.2021 16:53

Фото без опису21 квітня в рамках ХV Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» на платформі ZOOM відбулася онлайн-зустріч із поетесою із Плужного Оксаною Загаєвською. До заходу долучилися  працівники Ізяславської центральної бібліотеки,  бібліотек-філій Ізяславської територіаьної громади, бібліотекарі Сахновецької територіальної громади та окремі поціновувачі поетичного слова Ізяславщини.

В ході заходу поетеса презентувала свою нову  збірку «Струни душі». Надзвичайно тепло і щиро читала вірші, пройняті великою любовю до рідного краю. Зокрема Оксаною було прочитано присвяту нашому земляку - письменнику Василю Кравчуку.

Також вона  розповіла присутнім про своє  ітературн дослідження, а саме про листування письменника Олеся Гончара з письменником Ізяславщини Василем Кравчуком. Учасникам зустрічі було цікаво дізнатися про  маловідомі  факти, пов’язані  з життєвим шляхом нашого земляка.

Колектив Ізяславської центральної бібліотеки висловлює вдячність пані Оксані за сприяння у проведенні онлайн-заходу та сподівається на подальшу співпрацю і  нові зустрічі.

21.04.2021 р.

За матеріалами Ізяславської центральної бібліотеки