На території Ізяславської лікарні ветеринарної медицини закладено новий фруктовий сад

Дата: 16.04.2021 14:01

Спільними  зусиллями працівників Ізяславського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та Ізяславської районної державної лікарні ветеринарної медицини у рамках Місячника благоустрою та санітарної очистки, оголошеного Ізяславською міською радою, проводяться роботи із благоустрою території, прилеглої до адмінбудівлі лікарні. Зокрема було розчищено ділянку, зарослу неплодовими деревами та 13 квітня  закладено новий вишневий сад. Всього було висаджено    47 сортових саджнців вишні.

Слід зазанчити, що за останніх три роки це вже третя ділянка таких розмірів на території лікарні, засаджена плодовими деревами.

16.04.2021 р.

За матеріалами Ізяславського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області