Весняні прибирання тривають!

Дата: 16.04.2021 12:33

На території населених пунктів Ізяславської  громади триває весняне прибирання, яке стартувало ще на початку місяця. Толоки також відбулися і в багатьох населених пунктах ОТГ, де старости разом з мешканцями сіл виходили на суботники, щоб привести до належного санітарного стану територію загального користування.

Дняли  пройшли чергові заходи з благоустрою території сіл Білеве та Припутні. Небайдужі мешканці сіл, працівники закладів освіти та культури спільно із старостою сіл Біле, Припутні, Припутенка, Кіндратки Миколою Чорним  проведено прибирання територій біля: Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Білівського сільського будинку культури, Припутнівської бібліотеки, ФАПів сіл Білеве та Припутні. За словами старости під час весняного прибирання вже ліквідовано два стихійних сміттєзвалища. Також учасниками весняого прибирання висаджено 20 кіщів та 50 дерев.

Дякуємо за ініціативу та небайдужість мешканцям, які брали участь у цій добрій справі! Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наші населені пункти чистішими та привабливішими.

16.04.2021 р.

За матеріалами старости сіл Білеве, Припутні, Припутенка, Кіндратки