Пробне ЗНО-2021 відбулося з дотриманням усіх протиепідемічних заходів

Дата: 12.04.2021 15:20

10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано понад 120 тисяч осіб. За оперативними даними, явка по Україні становила 93-95%.

До пункту пробного тестування, який діяв на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука,  із 141 зареєстрованого на пробне тестування з’явилось 139 осіб.

Пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

Зазначимо, що пробне тестування надає учасникам право на ознайомлення з процедурою основної сесії ЗНО.

За актуальною інформацією слідкуйте на офіційних ресурсах Міністерства освіти і науки України (сайтFacebook-сторінкаTelegram-канал), а також на сайті УЦОЯО.

Пробне ЗНО відбулося в більшості регіонів України, крім м. Києва, Чернігівської та Миколаївської областей. Згідно з рішенням Українського центру оцінювання якості освіти, через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлювало доїзд зареєстрованих учасників та педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробне ЗНО в цих трьох регіонах перенесено на 24 квітня.

12.04.2021 р.

За матеріалами сайту Міністерства освіти та науки України та сайту Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука