Триває Місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Ізяславської громади

Дата: 12.04.2021 15:14

На території населених пунктів  триває проведення Місячника санітарної очистки та благоустрою.

Активно долучились до проведення місячника працівники комунальних підприємств. Вони працюють над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, обрізкою дерев, прибиранням узбіч доріг, тощо. Але самотужки працівників комунальних підприємств громади не справляться.

На заклик виконкому громади активно відкликнулись працівники закладів культури. Вони прибирають не лише прилеглу до приміщень закладів територію, а й місця де розташовані пам’ятні знаки на честь загиблих у Другій світовій війні землякам.

Також активно ведуть прибирання члени релігійних громад: вони прибирають сміття біля храмів, висаджують кущі та дерева, проводять ремонт та фарбування лавочок та інше.

Чимало жителів громади навели порядок біля своїх осель.

У черговий раз наголошуємо на забороні спалювання сухої трави, адже це несе школу як природі так і людям.

Прибирайте свої двори, дитячі майданчики, клумби. Зробимо наше місто та села чистими і охайними!

Разом з тим звертаємо увагу на забезпечення дотримання карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції викликаної COVID-19, під час проведення місячника та користуватися засобами індивідуального захисту і дотримуватися соціальної дистанції.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

12.04.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату міської ради