10 квітня жителі Ізяславщини долучились до глобальної екологічної акції «Озеленення планети»

Дата: 12.04.2021 08:54

Місія проєкту «Озеленення Планети» висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.

Мета проєкту - привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

Завдання в 2021 році – висадити 1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу.

Реалізація заходів проєкту «Озеленення планети»   відбулась 10 квітня 2021 року.

Організатором проєкту «Озеленення планети» виступив благодійний фонд «Озеленення України»  за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України.

До участі в акції долучились колективи державного підприємства  «Ізяславський лісгосп» та Національного природнього парку «Мале Полісся». Ними було  висаджено саджанці модрини європейської на площі 0,7 га, в 9 кварталі, виділ 10  Лютарського лісництва. В результаті проведення акції на теренах земель лісового фонду Ізяславщини – висаджено 2300 саджанців модрини європейської (Larix decidua).

Учасником глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» могла стати кожна людина на планеті Земля, яка хоче, щоб наша планета була свіжою, чистою та з гарним майбутнім,  де можна жити, творити, розвиватися і робити прекрасні речі.

12.04.2021 р.

За матеріалами прес-служба  ДП «Ізяславський лісгосп»