Визначено переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною»

Дата: 08.04.2021 13:13

Конкурс «Первоцвіти під охороною» (в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти» завершився! Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності усім учасникам даного конкурсу, котрі прийняли в ньому участь.

Нагадуємо, що конкурс тривав з 1 березня по 2 квітня цього року. За цей період до адміністрації Парку надійшло 164 роботи у розробці яких взяло участь 157 учасників. Роботи надходили із таких навчальних закладів: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Славута, Комунальний заклад "Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи" м. Славута, Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дитячий ясла-садок комбінованого типу №6", Михлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Михнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Плужненський професійний аграрний ліцей, Білівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок", Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О. П. Онищука, гімназія", Киликиївський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад- середня загальноосвітня школа I-III ступенів", М'якотівський ліцей, Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх", Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №9 «Теремок» м.Славути, Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути, Славутська гімназія № 4, Славутська гімназія № 6, Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Христівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й., Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів, Славутська гімназія №7, Філія Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.О.П.Онищука, гімназія" Мокрецький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок", Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня- дитячий ясла-садок № 7", Філія Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. П. Онищука, гімназія" Васьковецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок", Теліжинецька загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, Славутська гімназія № 3, Славутська гімназія № 5, Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 ім. В. Кобернюка, Радошівська загальноосвітня школа I-III ступенів, Кунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Філія Шекеринецька гімназія "Комунального закладу " Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й., Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей", Старокривинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів ", Крупецький ліцей.

В рамках проведеного конкурсу з усіх робіт, за результатом роботи конкурсного журі кращими визнано:

Хомяк Олександра – учениця 7 класу Філії Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. О. П. Онищука, гімназія" Мокрецький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок".

Дем’янчук Поліна – учениця 7-В класу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О. П. Онищука, гімназія".

Бернацька Уляна – учениця 1-Б класу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дитячий ясла-садок комбінованого типу №6".

Бандура Аліна – учениця 9 класу Славутської гімназії № 5.

Мірецька Марина – учениця 5 класу Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого.

Яцкова Юлія – учень 11-Б класу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О. П. Онищука, гімназія".

НПП «Мале Полісся» ще раз висловлює всім учасникам слова найщирішої подяки за участь у конкурсі, дякуємо за Ваші старання й наполегливість і бажаємо надалі успіхів та великих здобутків у всіх звершеннях.

Переможці конкурсу будуть нагороджені заохочувальними призами й грамотами від Національного природного парку «Мале Полісся».

08.04.2021 р.