A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Рішенням позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Ізяславської міської ради із 07 квітня ВВОДЯТЬСЯ НОВІ ОБМЕЖЕННЯ

Дата: 06.04.2021 12:58
Кількість переглядів: 1905

05 квітня в Ізяславській міській раді відбулося позачергове засідання територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його Ізяславський міський голова Сергій Шегель. 

  В результаті обговорення питання порядку денного, з врахуванням інформації членів комісії щодо зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, враховуючи заборони та рекомендації Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол засідання  №7 від 05.04.2021 року),КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

Додатково до обмежувальних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 (зі змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 17.02.2021р. №104 та від 24.02.2021р. №154):

1Заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади з 07 квітня 2021 року:

1.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

1.2.Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.

1.3.Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

1.4.Приймання відвідувачів суб’єктами             господарювання, які   провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

- торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

- виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

- провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

1.5. Здійснення торгівлі на ринку м.Ізяслав, крім торгівлі продовольчою групою товарів, засобами гігієни, побутовою хімією, засобами захисту рослин, ветеринарними препаратами, насінням, розсадою, саджанцями, кормами з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

1.6. Здійснення торгівлі по вул.Вокзальній, крім торгівлі засобами захисту рослин, насінням, розсадою, саджанцями, кормами з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

1.7. Приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

1.8. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно- оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

1.9. Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

1.10. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

1.11. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах Ізяславської міської територіальної громади, крім транзитних перевезень та перевезень:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше, ніж за два дні органи Національної поліції;

- пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш, як за 48 годин до дня поїздки.

1.12. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

1.13. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

1.14. Відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше, ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Термін: до 18.04.2021 року.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, крім установ та закладів, які надають фінансові, банківські та житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури, транспортне забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, встановити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.

Термін: до 18.04.2021 року.

 

3.Власникам та керівникам усіх закладів торгівлі, надання послуг незалежно від форм власності, керівникам установ, підприємств, організацій усіх форм власності проводити заходи з дезінфекції приміщень через кожні дві години безперервної роботи та посилити контроль за дотриманням усіх карантинних вимог у приміщеннях та при здійсненні торгівлі на ринку.

Термін: на період карантину

 

4. Відділу поліцейської діяльності №2 Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області (з базуванням в місті Ізяслав):

4.1. Посилити контроль за самоізоляцією амбулаторних хворих та контактних осіб, в т.ч. осіб, які прибули із-за кордону;

4.2. Посилити поточний контроль на вулицях, у парках та у всіх інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчому ринку, інших об’єктах торгівлі дозволеними групами товарів, аптеках, закладах з надання інших послуг тощо.

Термін: на період карантину

 

5. Ізяславському управлінню Головного Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  посилити держсанепіднагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на ринках та в інших об’єктах торгівлі дозволеними групами товарів.

Термін: на період карантину

 

 З повним текстом протоколу №7 від 05 квітня 2021 року Хмельницької обласної комісії ТЕБ та НС можна ознайомитись за цим посилання

 

 

 З повним текстом протоколу №5 від 05 квітня 2021 року Ізяславської територіальної комісії ТЕБ та НС можна ознайомитись за цим посилання

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь