На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС продовжено дистанційне навчання

Дата: 02.04.2021 18:57

На позачерговому засіданні комісіі з питань ТЕБ та НС Ізяславської міської ради, яке відбулось сьогодні, 02 квітня, прийнято рішення про продовження дистанційного навчання учням 1-11 класів закладів середньої освіти та шкіл естетичногоФото без опису виховання до 12 квітня поточного року. Таке рішення було прийнято після звернень керівництва відділу освіти, молоді та спорту, сектору культури та освітніх закладів.

Крім того, вкотре прийнято рішення про заборону відвідування інших закладів, де можливе масове скупчення людей, зокрема церков та храмів.

В свою чергу, комісією прийнято рішення щодо можливого проведення релігійних обрядів та богослужінь біля храмів на відкритому повітрі, але при умові недопущення масового скупчення людей та з дотриманням соціальної дистанції та інших карантинних вимог і правил.

За дотриманням даних вимог та заборон слідкуватиме поліція та інші контролюючі органи.

Слід зазначити, що продовжують діяти інші обмеження та заборони карантинного характеру, які діють відповідно до протоколів №2 від 23.03.2021 року та №3 від 26.03.2021 року.

Бережіть себе та своїх рідних. І обов'язково дотримуйтесь всіх протиепідемічних заходів.

Повний текст протоколу оприлюднено на офіційному веб сайті міської ради у розділі "Цивільний захист" підрозділі "Комісія ТЕБ та НС".

За матеріалами комісії з питань ТЕБ та НС Ізяславської міської ради