Вітання Ізяславського міського голови із Великоднем за григоріанським календарем

Дата: 04.04.2021 00:01

Дорогі жителі Ізяславського краю! Шановні земляки!

Сердечно вітаю з Воскресінням Христовим усіх, хто святкує його за григоріанським календарем.

Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове  з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та віри у краще майбутнє. Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, це день, коли благодать свята очищає наші душі від гріхів, від лихих помислів і відкриває їх до всепрощення.

Тож у ці радісні дні Великодня від щирого серця бажаю, щоб ця весна стала особливою у вашому житті і принесла удачу, гармонію, душевне тепло і взаєморозуміння з навколишнім світом і людьми! А ті чудеса, в які віриться, нехай втіляться в реальність! Нехай Великодня радість надасть кожному з нас сили та впевненості, зміцнить у вірі, надії та любові, Господня ласка зігріє всіх, принесе світло і благодать у родини, добро у взаємини, сповнить серця духом миру, єдності, любові і терпіння. Процвітання та миру вам та нашій рідній Україні.

Божої всім ласки!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова

Дорогі жителі Ізяславського краю! Шановні земляки!

Божої всім ласки! Христос воскрес! Воістину воскрес!

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,
Ізяславський міський голова