Ізяславська громада долучається до інформаційної кампанії з протидії шахрайствам

Дата: 02.04.2021 14:05

02 квітня п.р. відбулась робоча зустріч Ізяславського міського голови Сергія Шлегеля із керівником відділу поліцейської діяльності № 2 (м.Ізяслав) Шепетівського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області Петром Конончуком. У зустрічі також взяли участь секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко та заступник міського голови Василь Сложинський.

Темою зустрічі стало проведення на території громади заходів інформаційної кампанії з протидії шахрайствам. Як поінформував Петро Конончук за останній час до відділу поступає чимало звернень громадян які стали жертвами дій шахраїв. З метою протидії цьому Національним банком України розпочато проведення широкомасштабної інформаційної кампанії з протидії шахрайствам з електронними платіжними засобами. «Як не прикро це констатувати, але шахраї розвиваються з кожним днем і знаходять все нові шляхи та методи, як ошукати громадян. Тому активно протистояти цьому наступу, розвиватися, щоб вчасно розпізнавати їхні гачки і не потрапляти на вудку ошуканців. Поліція Хмельниччини долучається до масштабної інформаційної кампанії з протидії шахрайствам, започаткованої НБУ та кіберполіцією», - доповів Петро Петрович.

Сергій Шегель зазначив що Ізяславська міська рада долучається до участі в інформаційній кампанії #ШахрайГудбай. Відповідні інформаційні матеріали будуть розміщені на сайті Ізяславської міської ради та на сторінці міської ради у соціальній мережі «Фейсбук».

02.04.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату міської ради