З 28 березня на території Ізяславської громади введені в дію додаткові обмеження

Дата: 27.03.2021 16:08

У другій половині дня у п’ятницю було проведено позачергове засідання комісії міської ради з питань ТЕБ та НС, на якому було розглянуто єдине питання -  про заходи з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Ізяславської міської територіальної громади. В результаті її роботи було прийнято рішення вжити додаткових заходів протиепідемічного характеру, рекомендованих протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС, а зокрема заборонити на території Ізяславської міської територіальної громади з 28 березня:

- всі масові (розважальні, спортивні, соціальні, рекламні, релігійні та інші) заходи, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів усіх карантинних вимог та здійснення обов’язково щоденного контролю за станом здоров’я учасників;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барами, ресторанами, кафе тощо), після 22.00, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- роботу закладів громадського харчування, місць для харчування в готелях, продовольчих та промислових магазинів, в тому числі на автозаправних станціях, з 22.00 до 07.00 наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

- приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес центрах, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;

- приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи авто концертів, авто кінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відео зйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот;

- відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

- відвідування закладів, які надають послуги з інклюзивної та психологічної освіти.

- роботу стихійних ринків у селах Білогородка та Михнів.

Також з 29 березня до 12 квітня керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, крім установ та закладів, які надають фінансові, банківські та житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури, транспортне забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, рекомендовано встановити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.

Крім того, власникам та керівникам усіх закладів торгівлі, громадського харчування, надання послуг незалежно від форм власності, керівникам установ, підприємств, організацій усіх форм власності та автоперевізникам слід посилити заходи з дезінфекції. За дотриманням усіх карантинних вимог та правил слідкуватиме поліція та працівники Держпродспоживслужби у посиленому режимі.

Слід зазначити, що на території Ізяславської міської ради діють усі інші вимоги, рекомендації та заборони, визначені попереднім протоколом засідання та нормативно-правовими документами органів державної влади.

З повним текстом протоколу засідання від 26.03.2021 року можна ознайомитись на офіційному веб сайті міської ради в розділі «Цивільний захист».

Комісія з питань ТЕБ та НС