Відбулось засідання опікунської ради

Дата: 25.03.2021 14:58

25 березня, із дотриманням карантинних обмежень, відбулось планове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради, яке проела голова опікунської ради, заступник міського голови  Леся Божко В ході засідання було розглянуто звернення КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради щодо надання згоди органу опіки та піклування на поселення в будинок-інтернат для психохроніків гр. Д., визнаного у встановленому законом порядку недієздатним, який за станом свого здоров’я не здатний висловити прохання або надати усвідомлену письмову згоду.

Враховуючи надані  документи члени опікунської ради одноголосно надали позитивне рішення.

25.03.2021 р.

За матеріалами опікунської ради при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради