Відбувся семінар-навчання щодо питання вчинення нотаріальних дій старостами сіл громад

Дата: 24.03.2021 13:33

В приміщенні залу засідань Ізяславської міської ради  державним нотаріусом Ізяславської державної нотаріальної контори  Вікторією Довбиш було проведено семінар-навчання щодо вчинення нотаріальних дій сільськими старостами. У заході взяли участь старости сіл Ізяславської міської територіальної громади, Плужненської та Сахновецької сільських територіальних громад.

Старостам було надано роз’яснення щодо вчинення ними нотаріальних дій  та дотримання  посадовими особами органів місцевого самоврядування ст. 8 Закону України  «Про нотаріат» на територіях, де вони здійснюють свої повноваження.

Під час  проведення заходу із старостами громад було опрацьовано основні положення  Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, затвердженого відповідним наказом Міністерства юстиції України  від 11 листопада 2011 року № 3306/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2011 року за № 1298/20036 (зі змінами).

Учасники семінару ознайомилися з порядком подання відомостей про заповіти і довіреності, посвідчені посадовими особами органів місцевого самоврядування, для внесення у відповідні Державні реєстри Міністерства юстиції України, а також з порядком формування справ  при вчинені нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Зокрема, в ході семінару було  опрацьовано ряд практичних ситуацій.

24.03.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату міської ради