Вітання Ізяславського міського голови до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

Дата: 18.03.2021 20:10

Шановні працівники  житлово-комунального господарства та побутового обслуговування та ветерани галузі Ізяславського краю!

Прийміть сердечні вітання із вашим професійним святом!
На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення  життєдіяльності Ізяславської громади.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень,  закладів освіти, культури та соціальної сфери. Робота, яку ви виконуєте ? важка та відповідальна, оскільки є однією з найважливіших в житті кожного населеного пункту нашої громади.

Ви своєю непростою щоденною працею щодня докладаєте усіх зусиль, щоб забезпечити затишок і комфорт в наших домівках, щоб в них була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. Ваша робота – як повітря. Все це невід’ємна частина добробуту мешканців наших населених пунктів, яка створюється повсякденною роботою комунальних служб, але не завжди оцінюється належним чином. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів. Багато, хто з ваших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка вашої роботи.

Від імені громади, Ізяславської міської ради та її виконавчого комітету щиро дякую вам за нелегку працю, але вкрай необхідну працю, за відданість обраній професії. Зичу вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,

Ізяславський міський голова