Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради

Дата: 17.03.2021 12:57

16 березня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради яке провів її очільник  Ізяславський  міський голова Сергій Шлегель.

В ході засідання було розглянуто питання визначення способів участі у вихованні  дитини.

Комісією також було розглянуто питання надання згоди щодо надання згоди  на вчинення правочинів від імені неповнолітніх: укладення договору–дарування квартири,   договору – дарування частини квартири,  укладення договорів оренди земельних ділянок, оформлення автомобіля   відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом.

За поданням відділу «Служба у справах дітей» міської ради були розглянуті питання щодо встановлення соціального супроводу сім’ї  дитина в якій опинилася  у складних життєвих обставинах  та про доцільність продовження соціального супроводу сімей, діти яких перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей», як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Окрім цього було прийнято рішення про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради.

Окремим  рішенням комісії з питань захисту прав дитини затверджено персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

17.03.2021 р.

За матеріалами відділу «Служба у справах дітей» міської ради