"Залучення ресурсів та написання грантових заявок" – у Хмельницькому відбувся практикум для фахівців місцевих рад

Дата: 12.03.2021 14:45

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID у Хмельницькому регіональному відділенні АМУ відбувся онлайн-практикум з застосування законодавства на тему: "Залучення ресурсів та написання грантових заявок".

Модератором заходу стала Катерина Савчук, директорка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Під час вітального слова заступниця виконавчого директора Хмельницького РВ АМУ Тетяна Крупа наголосила: «Незалежно від фінансової спроможності громади завжди залишатимуться проблеми, які неможливо вирішити за рахунок коштів місцевого бюджету. Тому важливо залучати інші ресурси. Сьогодні ми обговоримо основні питання грантової співпраці, роботи із донорами та багато іншого. Сподіваюсь, наш захід буде корисним та інформативним».

Під час практикуму модератор підняла питання:

- Як працює грантове фінансування;

- Як отримати грантову підтримку;

- Основні правила написання грантової заявки та складання кошторису до неї;

- Основні помилки, яких допускаються апліканти при формуванні проєктної заявки на грантовий конкурс.

Відео із практикуму можна переглянути на сторінці Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України в мережі Фейсбук.

12.03.2021 р.

За матеріалами Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України