Відбувся святковий концерт до свята 8 Березня

Дата: 05.03.2021 21:01

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Ізяславської  громади. Так, 5 березня для прекрасної половини в концертній Ізяславського будинку культури відбувся святковий концерт.

Під час святкового заходу прекрасну частину Ізяславської громади із Міжнародним жіночим днем привітав Ізяславський міський голова Сергій Шлегель. Міський голова  від імені усіх чоловіків привітав із найжіночнішим святом весни і з побажаннями любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди, всіх присутніх на заході жінок.

Святкову атмосферу на святковому концерту своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання, артистам  вдалося зачарувати всіх, тому, затамувавши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро винагороджували  артистів Ізяславського краю оплесками.

Особливістю концерту стало те, що фактично кожен виступ його учасників був прем’єрним, а сам концерт, який відбувся після річної перерви викликаної пандемією пройшов із дотримання карантинних вимог та обмежень.

Розпочали саму програму казкові Дід та Баба від лялькового театру Ізяславського будинку культури. У виконані солістів Миколи Коваля, Юрія Шагуна, Леоніда Качанівського, Катерини Губернатор, Юрія Хеленюка, Олени Цапок, Галини Петруньової, Таміли Рудюк пролунали чудові пісні про жіночність та почуття кохання. До святкових вітань також приєдналися колективи зведеного хору Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Марія Юзик) та фольклорного ансамблю "Зорянка" Ізяславської дитячої школи мистецтв (керіник Клавдія Бернацька). Із великим захопленням глядачі зустріли виступи зразкових хореографічних колективів Ізяславської дитячої школи мистецтв «Барвограй» (керівник Зоряна Кузема), «Оксамит» (керівник Лідія Федорчук), «Плеяда» (керівник Руслан Кузема). Також глядачі високо оцінили майстерність інструментальних колективів: Ізяславського будинку культури - у складі Іван Зеленського та А.Панасюк; Ізяславської дитячої школи мистецтв - ансамблю «Гарний настрій» (керівник Наталія Одійчук). Особливою окрасою святкового концерту стали виступи духових оркестрів: «Музики Надгориння» (керівник Юрій Шагун) Ізяславського будинку культури та Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Богдан Мороз).

ФОТОМАТЕРІАЛИ

05.03.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконкому Ізяславської міської ради