В Ізяславській філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулось засідання «круглого столу»

Дата: 04.03.2021 11:17

У рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проєкту для молоді «Успішна молодь - успішна громада!», координації зусиль всіх структур, покращення профорієнтаційної роботи та підвищення престижу робітничих професій, обговорення актуальних проблем, вирішення яких потребує спільних зусиль соціальних партнерів, 03 березня  в Ізяславській районній філії  Хмельницького обласного центру зайнятості спільно з представниками закладів освіти Ізяславської громади та соціальними партнерами було проведено засідання “круглого столу”  “Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням”.

Учасники «круглого столу» обговорили питання  професійної орієнтації молоді з метою правильного вибору професії, попередження молодіжного безробіття та допомоги у підготовці до виходу на ринок праці. Провідний фахівець з профорієнтації Ольга Волинець ознайомила присутніх з умовами, завданнями та очікуваними результатами комплексного профорієнтаційного проекту «Успішна молодь - успішна громада!». Також обговорили заплановані заходи для учнівської молоді та учнів Плужненського професійного аграрного ліцею, в тому числі і заходи обласного рівня, такі як заочний конкурс презентацій «Моє родинне дерево професій» серед учнів 8-9 класів закладів загальної середньої освіти та заочного конкурсу комп'ютерних презентацій «Фарватер PROFI» серед учнів закладів загальної середньої освіти та здобувачів освіти закладів професійно-технічної освіти

З онлайн платформами  дистанційного навчання та профорієнтаційного тестування, які активно впроваджуються, ознайомила фахівець з профорієнтації Тетяна Франчук .

Завершилося засідання «круглого столу» підведенням підсумків отриманих результатів і обговоренням нових запропонованих шляхів соціального партнерства, адже, тільки завдяки спільним діям, зацікавленості всіх сторін можна досягти результативності в проведенні профорієнтаційної роботи та запобігання безробіття серед молоді.

04.03.2021 р.

За матеріалами Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості