3 березня - Всесвітній день дикої природи

Дата: 03.03.2021 12:38

03 березня наша планета відзначає важливе екологічне свято – Всесвітній день дикої природи.

З метою привернення уваги до цінності дикої природи та її різноманітного значення співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» завітали цього дня до Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія», де провели еколого-освітній захід присвяченій цій значущій події.

Захід було проведено згідно цьогорічної тематики – «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Дана тема розкриває центральну роль лісів та їх екосистемних послуг у забезпеченні добробуту сотень мільйонів людей у всьому світі, і особливо корінних та місцевих громад, які історично пов’язані з лісами та прилеглими до них територіями.

Дика природа – це невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Тому, захищати тварин і рослини в природному середовищі – завдання кожного з нас!

03.03.2021 р.

За матеріалами НПП «Мале Полісся»