Проведено інформаційно-просвітницький захід у Центрі пробації

Дата: 02.03.2021 09:33

1 березня   провідним фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради Юлією Потюк спільно зі спеціалістами Ізяславського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  у Хмельницькій області проведено інформаційно-просвітницький захід «Життєвий вибір – за тобою!» для осіб, які перебувають на обліку «Центру пробації». Мета заходу – профілактика шкідливих звичок та правопорушень, підвищення мотивації щодо позитивних змін у житті. В ході зустрічі  обговорено питання особистої відповідальності за життєвий вибір, необхідності пошуку варіантів для покращення якості життя, а для безробітних – пошуку роботи і працевлаштування. У тренінговій формі із учасниками заходу відбувся пошук особистих позитивних якостей, які наявні у кожної людини. Саме ці позитивні риси є тим ресурсом, на який слід спиратися і використовувати для поліпшення життя та покрокового підйому вверх.

Також участь у заході взяв Євген Хмиз, заступник начальника відділу «Ізяславське бюро правової допомоги», який поінформував присутніх щодо можливості отримання юридичної допомоги, консультацій з юридичних питань, представництва інтересів громадян у суді тощо. Євген Хмиз надав детальну інформацію про діяльність відділу «Ізяславське бюро правової допомоги», його координати.

Захід  на базі «Центру пробації» проведено із дотриманням вимог карантину.

02.03.2021 р.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»