Вихованці Ізяславської ДЮШ серед призерів дитячого відкритого чемпіонату міста Хмельницький з настільного тенісу

Дата: 02.03.2021 09:18

27 лютого, через рік після початку дії карантинних обмежень, з дотриманням всіх санітарних правил,  відбувся дитячий відкритий чемпіонат міста Хмельницький з   настільного тенісу. Змагання пройшли на базі ДЮСШ-3. Загалом у змаганнях  прийняли участь понад 70 юних учасників з різних регіонів Хмельницької області. Ізяславську ДЮСШ на них представили дев’ять спортсменів різного віку під керівництвом тренера-викладача Сергія Божкевича. За результатами змагань у підсумку  найкращі результати показали Сергій Божкевич (мол.), який  виборов золото, та Андрій Несенчук, що посів третє місце. Загалом усі вихованці ДЮСШ показали високий рівень майстерності. Вітаємо призерів змагань, їх наставників та батьків  і бажаємо нових спортивних перемог.

02.03.2021 р.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ