Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Карбишева в м.Ізяслав

Дата: 01.03.2021 17:01

про проведення громадського обговорення щодо перейменування

вулиці Карбишева в м.Ізяслав

(відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989)

1. Організатор громадського обговорення:

Ізяславський міський голова.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перейменування вулиці Карбишева на вулицю Анастасії Заславської, згідно розпорядження міського голови від 01.03.2021 р. № 20-р.

3. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо перейменування вулиці Карбишева на вулицю Анастасії Заславської:

Громадська організація «Товариство культурної спадщини «Заслав´є»

Пропонує таким чином увічнити пам'ять княгині Анастасії Заславської (у дівоцтві Гольшанської-Дубровицької, пом.1561 р.), дружини князя Кузьми Заславського, як фундаторки Пересопницького Євангелія - визначної рукописної пам’ятки староукраїнської мови й мистецтва, присяжної книги і національного символу українського народу.

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 1 березня 2021 року до 1 травня 2021 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій щодо перейменування вулиці Карбишева на вулицю Анастасії Заславської, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300 м. Ізяслав вул. Незалежності, 43 Ізяславська міська рада

4-21-36  електронна пошта: iz.mr@ukr.net

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Кучерук Віктор Анатолійович, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради

Цись Олександр Васильович, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ізяславської міської ради

8. Подання пропозицій за формою:

Прізвище,ім’я, по-батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

Міською радою здійснюється збір пропозицій фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань (що не є юридичними особами) у письмовій/електронній формі.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради https://izyaslav-miskrada.gov.ua/ у розділі «Новини» протягом 14 днів після закінчення обговорення.