Відбулися регіональні закриті змагання зі спортивного ножового та шабельного бою між вихованцями гуртків "Козацький гарт "Радегаст"

Дата: 01.03.2021 14:41

25 лютого на базі М`якотівського ліцею Плужненської сільської ради  відбулися регіональні закриті змагання зі спортивного ножового та шабельного бою за участі представників учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Плужненської сільської ради Ізяславської міської ради. До Турнір проходив між вихованцями гуртків "Козацький гарт "Радегаст",  які діють на базі М’якотівського ліцею (гурток діє від Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді), Великорадогощанської початкової школи (гурток діє від  Плужненської сільської ради) та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» (гурток діє при закладі освіти від відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради). Організатором змагань виступили – Великорадогощанське січове товариство (с.Велика Радогощ), автор-розробник програми та керівник гуртків "Козацький гарт "Радегаст» Микола Мельник - за сприяння Плужненської сільської ради та Ізяславської міської ради. Організатори присвятили змагання 530-річниці битви під Заславом (сучасне місто Ізяслав Хмельницької області).

За результатами поєдинків напружених і чесних змагань стали:

У номінації «НОЖОВИЙ БІЙ» (хлопці):

І місце - Яткевич Владислав, учень Мякотівського ліцею;

ІІ місце - Червятюк Захар, учень Ізяславського НВК №5;

ІІІ місце  - Ціось Назар, учень Мякотівського ліцею.

У номінації «НОЖОВИЙ БІЙ» (дівчата):

І місце - Коновалова Тетяна, учниця Ізясавського НВК №5;

ІІ місце - Міфанік Любов, учениця М’якотівського ліцею;

ІІІ місце  - Цимбалюк Каріна, учениця Ізяславського НВК №5.

У номінації «ШАБЕЛЬНИЙ БІЙ» (хлопці):

І місце - Мороз Ігор, учень Ізяславського НВК №5;

ІІ місце - Алєксєйчук Андрій, учень Ізяславського НВК №5;

ІІІ місце  - Омелянчук Максим, учень Мякотівського ліцею.

У номінації «ШАБЕЛЬНИЙ БІЙ» (дівчата):

І місце - Зінчук Тетяна, учениця М’якотівського ліцею;

ІІ місце - Рудюк Олена, учениця М’якотівського ліцею

ІІІ місце  - Цимбалюк Каріна, учениця Ізяславського НВК №5.

Колективом М’якотівського ліцею для гостей закладу було організовано також змістовну культурну програму: екскурсія по закладу; знайомство із музеєм історії села; відвідування краєзнавчої світлиці «Українська хата»; огляд виставки інформаційних матеріалів «ВОЇНИ. Історія українського війська», тощо.

Проведення   регіональних закритих змагань зі спортивного ножового та шабельного бою між вихованцями гуртків "Козацький гарт "Радегаст" став яскравим прикладом можливостей кооперації зусиль представників місцевих громад у справі організації підготовки та проведення заходів  із патріотичного виховання учнівської молоді та примноження традицій й історії українських військових формувань в різні історичні періоди життя України.

Відосюжет про змагання  - https://www.youtube.com/watch?v=X5kcmvAWUDM

01.03.2021 р.

За матеріалами керівника гуртків «Козацький гарт «РАДЕГАСТ» Миколи Мельника (Мякоти-Ізяслав)