Вокальні колективи Ізяславської школи мистецтв - переможці міжнародного конкурсу "Зірки Європи"!

Дата: 17.02.2021 21:07

Талановиті вихованці Ізяславської дитячої школи мистецтв  постійно виступають не тільки у нас в Україні, а й за кордоном. І незмінно їх вміння отримують високі оцінки. Нещодавно вокальні колективи Ізяславської школи мистецтв – Академічний дитячий  хор «Світанок» (керівник Марія Юзик) та фольклорний  ансамбль «Зорянка» (керівник Клавдія Бернацька), концертмейстер колективів Вадим Петровський – вибороли ПЕРШЕ у шостому сезоні  міжнародного конкурсного мистецького проєкту  "ЗІРКИ ЄВРОПИ" у номінації  «Хоровий спів 8-15 років»! На розгляд журі вони представили вокальну композицію «Три царі» (Д.Хопкінс, аранжуання М.Пекали).

Організатори проєкту – творче обєднання «Сузір’я України», громадська організація «Світ чудес» при підтримці ГО «Креативні системи», творчої екосистеми «Музика», видавництва FdverMAN за сприяння Мыыстерства культури та інформаційної політики України.

За перемогу колективи отримали відповідний Диплом, а їх педагоги отримали від організаторів Подяки за творчий внесок у розвиток культури України.

Ми щиро пишаємося нашими талановитими земляками та  сподіваємося, що зірки нових талантів запаляться на європейському та світовому мистецькому небосхилі.

ФОТОМАТЕРІАЛИ

17.02.2021 р.

За матеріалами Ізяславської дитячої школи мистецтв