Дякуємо за допомогу у боротьбі із стихією

Дата: 16.02.2021 20:08

Впродовж останніх днів Ізяславська громада, як і вся Україна та частина країн Європи, зіткнулася із справжньою природною стихією: сильні опади у вигляді снігу, пориви вітру, які спричини снігові перемети, що подекуди сягали більше двох метрів. Найскладнішою ситуація була у вихідні дні. Без транспортного сполучення із центром громади залишились практично усі населені пункти. Прийнявши серйозний виклик, Ізяславська міська рада спільно із комунальними службами, службою автомобільних доріг та рятувальниками задіяли усі можливі засоби та техніку для боротьби зі снігом. На жаль, техніки катастрофічно не вистачало. Крім того, її значна частина виробництва 70-тих років минулого століття. Але на наші звернення щодо надання допомоги у розчистці під’їзних шляхів та вулиць міста і сіл відгукнулися керівники агроформувань, підприємств, установ, організацій різних форм власності, приватні підприємці. Дякуючи спільним зусиллям та злагодженій роботі практично за добу було забезпечено сполучення сіл громади з її центром.

Від імені Ізяславської міської ради висловлюю слова щирої вдячності усім працівникам комунальних підприємств, дорожньої служби, рятувальникам, які практично цілодобово працювали над подоланням наслідків стихії. Особливі слова вдячності працівникам, механізаторам та керівникам підприємств, приватному бізнесу, які допомагали у цій нелегкій боротьбі, а саме: депутату міської ради, фермеру Сергію Томашенку, депутату міської ради, директору ТОВ «Якуш-Агро» Юрію Карачуну, ДП «Ізяславський лісгосп», ТОВ «Компанія «Укрелітагро», ТОВ «Ізяславтрансбуд», ТОВ «Дельтар», ТОВ «Фармгейт Україна», ТОВ ІВК «Рідний край», ТОВ «Слава», ТОВ «Україна - 2001», ТОВ НВА «Перлина Поділля», ПП «Експрес», ФГ «Агро-Інвест», СГТОВ «Агрос-Віста», ДП «Хмельницька АЕС», ТОВ «Камчатка», ТОВ «Контінентал Фармерз Груп», ТОВ «Бартнік», приватним підприємцям Руслану Федорчуку, Володимиру Федорчуку, Андрію Федорчуку, Олександру Остапчуку, Валерію Довганю, Олександру Шихову, Дмитру Верболюку, Володимиру Якубцю, громадянам Сергію Сліпчуку, Івану Єфімчуку, Володимиру Зацепанюку, Петру Бурлаку, Богдану Ємцю, Петру Савенку, Сергію Рубану, Миколі Зведенюку, Володимиру Зведенюку, Борису Виричу, Олексію Ящуку, Ларисі Рокицькій, Володимиру Бабію, Олегу Холодюку, Олександру Миколайчуку, Олексію Бродюку, Володимиру Шкодніку, Петру Жинському, Станіславу Доктору та багатьом іншим небайдужим людям.

Щиро дякую усім за надану допомогу, розуміння проблем громади, активну громадську позицію та бажання безкорисно допомогти. Нехай ваші добрі справи завжди повертаються вам сторицею. Міцного здоровя, миру та благополуччя вашим родинам. Лише разом ми в змозі реагувати на найскладніші виклики. І спільними зусиллями ми здатні збудувати міцну та заможну громаду!

З повагою,

від імені Ізяславської міської ради міський голова

Сергій Шлегель