Ізяславщина поступово визволяється від снігового полону

Дата: 14.02.2021 13:20

Ізяславщина   оговтується від наслідків снігопаду та вітру.

Поступово здійснюється комплекс робіт із забезпечення проїзду вулицями міста Ізяслав та до сіл громади. Також тривають роботи із відновлення електропостачання в окремих населених пунктах Ізяславщини.

Наразі розчищено центральні вулиці міста. Ведеться активна робота із забезпечення доїзду до сіл.

На даний час є доїзд до сіл Путринці, Радошівка, Михля, Лютарка, Мокрець, Клубівка, Михля, Топори,Топірчики, Михнів, Завадинці, Зубарі, Мислятин, Більчин та ряд інших.

Для розчистки  снігових заметів на дорогах залучено всі наявні технічні засоби: 4 – КП «Комуненерго», 9 – Ізяславської філії ДП «Хмельницький облавтодор», 2 – ДП «Ізяславський держлісгосп», також залучено техніку суб’єктів господарювання, зокрема в сфері сільськогосподарського виробництва, посильну допомогу також надають фізичні особи – підприємці, які мають відповідну техніку. Люди та техніка працюють на повну силу.

Ізяславська міська рада звертається з проханням до жителів краю з розумінням поставитися до ситуації що виникла. На даний час всі сили кинуті на забезпечення доїзду до населених пунктів. Далі буде продовжена робота по розчистці  всіх вулиць.

У цей час будьте відповідальними: допоможіть сусідам, в першу чергу  людям похилого віку, особам з обмеженими можливостями та хворим. Не використовуєте власний автотранспорт без нагальної на те потреби.

Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе!

14.02.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради