Вшанували пам'ять Василя Кравченка

Дата: 14.02.2021 12:31

14 лютого, загиблому в ході проведення Операції об’єднаних сил, військовослужбовцю Збройних Сил України Василю Кравченку виповнилося б 27 років.

Василь Сергійович Кравченко народився 14 лютого 1994 року. Навчався в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 4 та Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Василь Кравченко був мобілізований в другу хвилю, двічі укладав контакт на військову службу, перебував на сході України, захищаючи її територіальну цілісність. 20 липня загинув військовий унаслідок важкого поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Донецькій області. В Ізяславі у військового залишилася мати та батько.

Ізяславський міський Сергій Шлегель відвідав  Алею почесних поховань центрального міського кладовища де вшанував  пам'ять Василя Кравченка хвилиною мовчання та поклав квіти до його могили.

14.02.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради