Пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя (шості роковини загибелі учасника АТО Миколи Микитюка)

Дата: 07.02.2021 15:38

06 лютого, минула шоста річниця з дня трагічної загибелі на Донбасі нашого земляка -  лейтенанта Миколи Микитюка: сміливого, відважного, готового до самопожертви народного Героя України. Трагічна подія сталася в результаті артилерійського обстрілу в районі Дебальцеве Донецької області.

У  день роковин до місця його поховання, разом із батьками Петром Михтоновичем та Ганною Павлівною, прийшли вшанувати пам’ять загиблого друзі та родина загиблого, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, голова ветеранської організації Ізяславщини Лідія Загоруй,  голова ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський, делегація колективу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія».

Розділяючи із рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Миколи Микитюка та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, а також поклали квіти до могили загиблого героя.

Миколі Микитюку назавжди залишиться 23 роки… На жаль, через трагічну загибель юнак так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя.

За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни.

Але наш земляк живий у пам’яті людей і виховує своїм прикладом справжніх патріотів України. Бо немає більшої честі і подвигу ніж віддати життя за Батьківщину.

Вічна пам’ять і слава нашим Героям!

Микитюк Микола Петрович

Дата та місце народження: 12 травня  1992 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 06 лютого  2015 року поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області.

Звання: лейтенант Збройних Сил України.

Посада: командир взводу.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: загинув 6 лютого 2015 року під час артилерійського обстрілу в районі Дебальцеве поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області.

Сімейний стан: залишились батьки.

Місце поховання: м. Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища (м.Ізяслав).

Указом Президента України №270/2015 від 15 травня  2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню (посмертно).

ФОТОМАТЕРІАЛИ

07.02.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Іяславської міської ради